خرداد ۰۴, ۱۳۹۷

همکاری با ما

حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام می فرماید :

« زکات علم ، نشر آن است »

Aایده و هدف سایت : وبسایت مهارت های دانشجویی (Collegian Skills) با ایده ها و اهداف زیادی در جهت فراهم سازی بستری مناسب جهت یادگیری کاربردی و بهتر علوم مختلف و فاصله گرفتن از یادگیری جزوات و کتاب ها فقط با تکیه بر اصول تئوری و حفظی توسط مهدی علامه طراحی و ساخته شده است.

 

 

B

منظور از مهارت های دانشجویی چیست؟ : قطعا تعاریف گوناگون و متفاوتی برای مفهوم مهارت های دانشجویی با توجه به دیدگاه های مختف  وجود دارد , اما هدف ما از این کلمه به مرز خاصی محدود نمیشود و شامل تمام مهارت هایی می شود که یه دانشجو (یا هر قشر دیگر )میتواند در آینده ی حرفه ای , شغلی , درسی و… آن ها را بکار گیرد.

در مرحله ی اول تمرکز ما بر روی مهارت های مرتبط با دروس و رشته های دانشجو ها می باشد

C همکاری با ما : همانطور که از قدیم در یک ضرب المثل گفتند:

یک دست صدا نداره

سایت مهارت های دانشجویی در مراحل ابتدایی خود و بصورت آزمایشی می باشد پس قطعا نظرات , انتقادات و پیشنهادات شما موجب دلگرمی و تعالی ما می باشد.همچنین اگر مایل به همکاری در زمینه های زیر با ما هستید در قسمت نظرات همین صفحه و یا از طرق ارتباطی که در انتهای این مطلب قرار دارند با ما تماس بگیرید.

  • نویسندگی
  • گرافیک رایانه ای
  • توسعه دهنده ی وب
  • ایجاد آموزش های متنی و تصویری
  • جمع آوری جزوات , کتاب ها و …..
  • و…

همچنین اگر جزوه (دست نویس) ,مقاله ویا هر مطلبی دارید که ارائه ی آن می تواند به پیشرفت دیگران کمک کند حتما برای ما ارسال نمایید.

ناگفته نماند که برای همکاری در زمینه های بالا فعلا هیچ هزینه ای پرداخت نمیشود زیرا سایت هنوز هیچ حمایت مالی و یامنبع درآمدی ندارد و تا اینجا کار با هزینه های شخصی و به تنهایی سایت را ساخته و طراحی کرده ام.

بنده بنا دارم تدریجا سایت مهارت های دانشجویی را  به مرجعی برای یادگیری مهارت های مرتبط با تمام رشته ها تبدیل کنم واین مهم دست یافتنی نیست مگر با همکاری شما بزرگواران که درهمینجا از تک تک شما دوستان عزیز دعوت به همکاری می کنم.

با تشکر مهدی علامه

D

  راه های ارتباطی :

Email :Kingblack5230@gmail.com

Email:Mehdiallameh1995@gmail.com

Whats app :09355444812

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Yes No